Samsung Wifi Şifre Kırma

Genel » 23 Ocak 2019

Fiyatı ve performansı ile bir çok kişinin kullandığı Samsung cep telefonlarını biliyoruz. Düşük segmentten en yüksek amiral gemisi telefonlarına kadar tercih edilen bir ürün diyebiliriz. İşte tamda bu konuda aklımıza akıllı telefonlar internet olmadan kullanılır mı sorusu geliyor? Tamamen bir beton gibi olan ve hiç bir işe yaramadığını düşünüyoruz.

İnternet olmadan ve dijital dünyaya bağlanmadan kullanabileceğiniz telefonlar artık günümüzde pek hayal edilmiyor. Aslında temel amacı insanların birbiriyle konuşması olan bu elektronik cihazlar artık korkarımki bilgisayarlarımızın yerini almaya çalışacak.

İnterneti olmayan telefonlar içinse genellikle gittiğiniz yerlerde wifi bulma şansınız oluyor, ama yine yoksa mecburen wifi kırma zorunda kalıyorsunuz.

Özellikle Samsung cep telefonu kullanıcılarının yaşadığı sıkıntıların başında gelen bu durum internetten nasıl ücretsiz internet buluruma kadar gidiyor. Ama bunu bu kadar düşünmenize gerek yok sizin için samsung wifi şifre kırma yöntemlerini anlatacağız.

ANDROİD İÇİN KULLANILAN PROGRAMLAR

Kullandığımız ve performansından memnun olduğumuz bir kaç programdan bahsedelim. Şüphesizki alternatifi olan bir çok program vardır ama hem kullanımı hemde windows kullanırken etkin verimliliği olan Dumpper’ın android için kullanılan programı olan Androdumpper’ın Samsung wifi şifre kırma konusunda etkili olacağını düşünüyoruz.

Avatar

Metin HIZLAN

Başlangıçta sadece karanlık vardı, ışık sonradan geldi!.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir