Sağlık » Wifi Kırma

Kategori: Sağlık

0

Tansiyon Hastalarının Dikkat Etmesi Gerekenler

Tansiyon bir çok insanın sorunu olmaya devam artık genç yaştaki insanların bile sıkıntısını çektiği bu hastalık  günlük yaşamı bile kötü etkiliyor. Her türlü etkenin tansiyonunuzu düşürebileceği gibi yükseltebiliyor bu durumda baş dönmesi göz kararması gibi sıkıntılar doğurabiliyor.

0

Diş Gıcırdatma Nedenleri (Bruksizm)

İnsanlar uyuduğu zamanlarda neler yaptıklarının farkında olmazlar diş gıcırdatma bunlardan biridir ve siz uyurken çevrenizdekileri rahatsız edebilir. Sizler uyku durumunda bunun farkında olmazsınız ve uyandığınızda çeşitli ağrılar çekebilirsiniz.

0

Yüksek Lifli Besinler

Vücudumuzun sağlığını korumaya yardımcı olarak tüketebileceğimiz lifli besinler sindirim sistemi için oldukça önemlidir. Spor yapan insanların kesinlikle tüketmesi gereken ürünlerin...

0

Şalgamın Faydaları Saymakla Bitmiyor!.

Ülkemizin güney ve güneydoğu kesimlerinde daha çok tüketilen sağlığa faydalarının sayısız olduğu bilinen turpgiller familyasına ait bir bitki türüdür. Tadı hafif bir acılığa sahiptir kökleri garnitür olarak kullanılabilir.Yılın her dönemi ekilebilir genellikle şalgam sıvı olarak tüketilir.

0

Kol Estetiği Fiyatları

Kol germe ameliyatı son zamanlarda oldukça popüler olan bir estetik çeşididir. Her yaştan insanın yaptırabileceği bu ameliyat aşırı kilo alıp verme durumunda sarkan kol yağları için kullanılır.

0

Çocuklarda İşitme Kaybı

Çoğu yenidoğan bebeğin bir çok hastalığı anlaşılmayabilir. İlk önce yapılan tahlillerden bazı hastalıkları anlamayabiliriz. Çocuğumuzun hastalıklarını anca ilerleyen yaşlarda tespit edebilir. Çocuklarda konuşamama , işitme sorunu , görme problemi gibi hastalıklar belirli yaşlardan sonra anlaşılabilir ve tedavi edilebilir.