iPhone Wifi Şifre Kırma


WiFi Finder + Map Uygulaması İle Şifre Kırma

Sizler de iPhone cihazlarınızda wifi şifre kırma işlemi yapmak istiyorsanız bunu “WiFi Finder + Map” adlı uygulama ile kolayca yapabilirsiniz. Bu uygulama etrafınızdaki wifi ağlarını tarar ve kendi datasından eşleştirme yolu ile şifreleri kırmaya çalışır. Ardından da sizler kolayca ağa bağlanarak işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Wi-Fi Finder – Free İnternet Uygulaması İle Şifre Kırma

Telefonlarınızdan etrafınızdaki wifi ağlarının şifrelerini kırmak amacıyla kullanabileceğiniz bir diğer uygulama da Wi-Fi Finder – Free İnternet uygulamasıdır. Bu uygulama da bünyesinde barındırdığını iddia ettiği 2 milyon adetin üzerinde wifi şifresi ile sizleri internete bağlamayı amaçlar. Özellikle de halka açık alanlar olan oturma alanları, restoranlar ve hava alanları gibi yerlerde bu uygulama üzerinden şifre kırmak oldukça kolay olacaktır. Tek yapmanız gereken bu uygulamayı telefonunuza indirerek etraftaki ağları taramak ve şifresi kırılmış olana direkt olarak bağlanmaktır. Bu işlemin ardından sizler de artık bulunduğunuz alandaki interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

IPhone cihazlarda wifi şifre kırma işlemleri Android’e göre çok daha zor olabilmektedir. Uygulama yapımcıları ise bunun için bazı özel çözümler geliştirmeye devam ediyorlar. Ancak yine de çoğu zaman iPhone cihazların bazı protokolleri nedeniyle Jailbreak olmadan wifi şifre kırma işlemi yapamayabilirsiniz. Eğer telefonunuzda Jailbreak uygulanmış ise yukarıda vermiş olduğumuz iki uygulamayı App Store üzerinden edinip wifi şifre kırma işlemlerine başlamanız mümkündür. Yukarıda verilen iki uygulamadan herhangi bir olumlu geri dönüş alamadıysanız aşağıdaki uygulamaları deneyerek de iPhone wifi şifre kırma işlemi yapabilirsiniz:

  • Sky Wifi Finder
  • Optimum Wifi Hotspot Finder
  • Wifimaps: wifi analyzer & hotspot password
  • WiFi & Router Password Finder
  • Wiffinity – Free WIFI access & passwords
  • TWC WiFi Finder

 


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir