Android Wifi Şifre Kırma Programı

Genel » 9 Mayıs 2019

Teknolojinin artık büyük bilgisayarlardan, taşınabilir bilgisayarlardan cebimize girdiği bir dönemdeyiz. Artık mobil cihazlar normallerden çok daha fazla kullanıma sahip ve günlük kullanım için daha uygun olduğuda bir gerçek. Bizde sizin için araştırdık ve mobil cihazlarda kullanılan özellikle Google play’n zengin içerikleri arasında bulunan Android Wifi şifre kırıcı uygulamaları incelemeye karar verdik.

EN POPÜLER ANDROİD
WİFİ ŞİFRE KIRMA YÖNTEMLERİ

Android platformu bilindiği gibi açık kaynak olması nedeniyle Apple’a göre çok daha fazla programı içinde barındırıyor. Son yıllarda wifi kırma programlarınında popülerleşmesi ile Google Play üzerindeki bu programlarda oldukça fazlalaştı, kullanımı herkes tarafından ulaşılabilir bir hâle geldi. Bizim tercihimiz her zaman windows tabanlı kırıcılar olsada kullanım bakımından tercihler çoğu zaman mobile yönelik olabiliyor. Son dürüm android cihazlarda kullanımı fazla olan ama yinede diğer cihazlarda çalışan android wifi şifre kırma programlarını sizin için aşağıda listeliyoruz.

AndroDumpper Mobil Wifi Kırıcı

Pc programları arasında yıllar boyunca bir çok kişinin imdadına koşan programlardan birisi olan Dumpper’n mobil versiyonu olarak sunulan bu uygulama yine aynı şekilde Modemlerin wps özelliğini kullanarak şifre kırmaktadır. En basit uygulamalar arasında yer alan bu program ücretsiz olarak sunulmaktadır. Android’in orta seviye cihazları olmasına özen göstermenizi öneririz ve wps özelliği olmayan modemleri görmeyecektir. Görse bile wifi şifresini kıramayacaktır, bu programın bozuk olduğu yada çalışmadığı anlamına gelmez. Belirli kriterler doğrultusunda yazılan android wifi kırıcı programların her modem üzerinde mükemmel çalışması tabiki beklenemez.

Wps Wpa Tester

Ücretli ve ücretsiz iki sürümü bulunan bu uygulama yine rakiplerine göre en çok kullanılan ve indirilenler arasında yer almaktadır. Google play puanlamasında ücretsiz sürümü bile 4,3 puan alan bu programı kesinlikle denemeniz gerekiyor. Alternatiflerine bakarak kullanımıda oldukça kolay olan bu programda reklam sunumları canınızı sıkmayacak kadar az diyebiliriz.

Eğer Android şifre wifi kırma programları bulunduğunuz modemi kırmaya yeterli olmadıysa ve alternatif yöntemler arıyorsanız sizin için hazırladığımız makaleleri takip edebilirsiniz ve yorumlar yaparak sorununuzu açıklayabilirsiniz.

Genellikle en güçlü kırıcı olduğunu düşündüğümüz ve hâla binlerce kullanıcısı bulunan Dumpper’n windows sürümünü denemenizi öneririz ve alternatifleri içinde makalelerimizi takip etmeyi unutmayın, bütün platformlar için wifi şifre kırma makaleleri sizinle!.

Avatar

Metin HIZLAN

Başlangıçta sadece karanlık vardı, ışık sonradan geldi!.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir